Aktuality

Telefony se snažíme zvedat v době našich ordinačních hodin, takže nemá smysl volat před 8.hod, nebo v době polední pauzy(po 12:00-13:00, út-pá 11:00-12:00). Pokud potřebujete objednat na preventivní prohlídku či očkování, je lepší volat po 12.hod a dopoledne ponechat pouze na akutní případy. V případě předepisování receptu na léky, které Vaše dítě užívá dlouhodobě, můžete využít náš mail a my vám recept zašleme po ordinační době. 

I nadále vás prosíme o telefonické objednávání, i když je Vaše dítě nemocné, zkrátíte tak dobu čekání v čekárně, pokud přijdete neobjednaní, ošetříme vás, ale protáhne se doba ošetření všech, což někdy způsobí zbytečnou nervozitu.

Termíny dovolené

      Upozorňujeme, že 27.3.2023 bude ordinace uzavřena z důvodu dovolené, akutní případy ošetří MUDr. Vaňatová, nutná předchozí telefonická domluva na tel. 383 333 962, recepty či objednání můžete řešit cestou e-mailu naší ordinace.

                                              

Posudky a výpisy, prosím, nenechávejte na poslední chvíli, není v našich silách připravit vám je ze dne na den, opravdu nejde jen o razítko, děkujeme za pochopení. 

Objednejte se

OBJEDNEJTE SE K VYŠETŘENÍ: +420 383 333 963

pište: ordinace@deopodskali.cz